رسول خدا (ص): أعْلَمُ النّاسِ مَن جَمَعَ عِلْمَ النّاسِ إلی عِلْمِهِ. داناترین مردم کسی است که دانش دیگران را به دانش خود بیفزاید. 
نهج الفصاحه، ص 69 ، ح360
 
سبد خريد
 
سبد خرید
نام کالا تعداد کالا  
قيمت کل : 0 ريال
 
لیست مقایسه کالاها
 
مقایسه
نام کالا  
 
دسترسی سریع
 
 
پیشنهاد هفته
 
2,500,000 ريال
2,250,000 ريال
 
وجوه تمایز
 


وجوه تمایز و مزایای ویژه سامانه فاپکا
 


الف- هدف گذاری فاپکا
افق نگاه فاپکا رسیدن به جایگاهی است که به عنوان مرکز ویژه ی تهیه آثار ارزنده  و  کتابهای اساتید و پژوهشگران دانشگاه و حوزه برای دانش پژوهان و علاقمندان به مطالعه، شناخته شود. که این مهم طی برنامه ریزی های پیش بینی شده إن شاء الله به مرور دست یافتنی است.

ب- فعالیت صادقانه
صداقت در گفتار و درستی در کردار و سرعت عمل در ارائه خدمات و کار، شعار همیشگی و پایدار ما بوده، و بر همین اساس فاپکا تمام تلاش خود را بر صداقت قرار داده و می کوشد با راستگویی و درستکاری مشتریان و همکارانی دائمی داشته باشد.

ج- حساسیت در حوزه فعالیت
فاپکا با توجه به خط مشی های خود، حساسیت ویژه ای در انتخاب، معرفی و ترویج آثار  به ویژه در زمینه کتابهای دینی و علمی داشته و می کوشد در حد مقدور با مشورت با کارشناسان مورد اعتماد، از  ارائه آثار و کتابهای کم محتوا و بی اعتبار پرهیز کند.

د- اعتبار فاپکا
فاپکا موفقیت خود را جز در سایه توکل و الطاف خداوند مهربان ندانسته و این رشد و پویایی را نتیجه همکاری و همیاری سایر ناشران گرامی می داند. خوشبختانه افزون بر افزایش روزافزون بازدیدکنندگان و اعضای سامانه، فاپکا افتخارات زیر را نیز کسب نموده است:

1- حضور در جمع سایت های مفید و مورد تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از همان بدو تاسیس تا کنون.
2- کسب رتبه دوم در بخش بهترین پایگاه خدمات عمومی،در چهارمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال در سال 1389.
3- راه یافتن به
مراحل نهایی داوری پنجمین جشنواره رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد، در سال 1390.
4- دریافت نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه های اینترنتی در سال 1391 که خود نشان از برخورداری فاپکا از تمامی معیارها و انتظارات قانونی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، وزارت صنعت، معدن و تجارت در حوزه فروشگاه های اینترنتی کشور است.
5- کسب عنوان کتابفروشی برتر استان از سوی اداره ارشاد اسلامی خراسان رضوی در سال 1394

هـ - موقعیت مکانی فاپکا
دفتر فاپکا با قرار داشتن در مرکز شهر مقدس مشهد، پایتخت فرهنگی جهان اسلام و پایتخت معنوی ایران، در نزدیکی به حرم مطهر رضوی، از دو جهت با سایر فروشگاه های فعال این حوزه دارای مزیت است:

1- حضور فاپکا در مشهد برای ناشران و پدیدآورندگان مشهدی، کاهش بسیاری از هزینه ها از جمله حمل و نقل، صرفه جویی در وقت و آسانی ارتباط و پیگیری های بعدی را در پی دارد.

2- قرار داشتن دفتر فاپکا در موقعیت مکانی مناسب سبب شده تا علاوه بر عرضه و فروش آثار در فضای مجازی سایت، کتاب های ناشران گرامی -به ویژه شهرستانی- در فروشگاه فیزیکی فاپکا، مستقر در محل پر رفت و آمد مشهد، در اختیار زائران و مجاوران رضوی قرار گیرد.

بازگشت به صفحه قبل

سوالات متداول ارسال سوال شماره تماس:05133415490 ایمیل:info@fapka.ir
در محل فروشگاه بن الکترونیک خرید کتاب پذیرفته می شود.
نشانی:مشهد ـ خیابان 17 شهریور ـ  17شهریور 2 (35 متری دانش شرقی سابق)ـ نرسیده به  شهیدحنایی 23 ـ شماره 47-کتابفروشی دانش شرقی(فاپکا) 
ساعات کار فروشگاه : 9:30 تا 14  /  17 تا 21
 
  کروکی فاپکا را در گوگل مپ مشاهده کنید ...