رسول خدا (ص): أعْلَمُ النّاسِ مَن جَمَعَ عِلْمَ النّاسِ إلی عِلْمِهِ. داناترین مردم کسی است که دانش دیگران را به دانش خود بیفزاید.
 نهج الفصاحه، ص 69 ، ح360
 
سبد خريد
 
سبد خرید
نام کالا تعداد کالا  
قيمت کل : 0 ريال
 
لیست مقایسه کالاها
 
مقایسه
نام کالا  
 
دسترسی سریع
 
 
پیشنهاد هفته
 
 
همکاری با سامانه فاپکا
 

ناشر گرامی و پژوهشگر محترم

با سلام

چنانکه مستحضرید یکی از چالشهای موجود بر سر راه معرفی و پخش آثار ناشران و پدید آورندگان، عرضه و معرفی این آثار و دسترس پذیر نمودن آن حتی در دورترین نقاط میهن عزیزمان است.

فاپکا با توجه به خط مشی ها و اهداف خود، از ابتدای تاسیس (سال 1388) با بهره گیری از ابزار نوین در پی رفع همین مشکل  بوده و سعی و تلاش خود را بر آن قرار داده است. و همیشه با تکیه بر امکانات خود از همکاری با ناشران و مولفان و مترجمان و مساعدت ایشان استقبال کرده است.

در این راستا فاپکا با آغوشی باز از هر پیشنهاد همکاری استقبال، و از شما برای آغاز یک همکاری خوب و سازنده، با آینده روشن در پرتو عنایات خداوند مهربان دعوت نموده و مشتاقانه منتظر تماس شماست.

سید علی موسوی
مدیر فروشگاه اینترنتی پویای کتب اساتید ایران(فاپکا)
 

هر روز هفته، در طی ساعات شبانه روز در کنار شما هستیم.سوالات متداول ارسال سوال شماره تماس:05133415490 ایمیل:info@fapka.ir
در محل فروشگاه بن الکترونیک خرید کتاب پذیرفته می شود.
نشانی:مشهد ـ خیابان 17 شهریور ـ  17شهریور 2 (35 متری دانش شرقی سابق)ـ نرسیده به  شهیدحنایی 23 ـ شماره 47-کتابفروشی دانش شرقی(فاپکا) 
ساعات کار فروشگاه در ماه مبارک رمضان : 9:30 تا 19
 
  کروکی فاپکا را در گوگل مپ مشاهده کنید ...