رسول خدا (ص): أعْلَمُ النّاسِ مَن جَمَعَ عِلْمَ النّاسِ إلی عِلْمِهِ. داناترین مردم کسی است که دانش دیگران را به دانش خود بیفزاید.  نهج الفصاحه، ص 69 ، ح360
 
سبد خريد
 
سبد خرید
نام کالا تعداد کالا  
قيمت کل : 0 ريال
 
لیست مقایسه کالاها
 
مقایسه
نام کالا  
 
دسترسی سریع
 
 
پیشنهاد هفته
 
 
راهنمای پرداخت اينترنتی
 
 

پرداخت اینترنتی به پرداختن پول از طریق اینترنت، در قبال دریافت کالا یا خدمات اطلاق می شود.  این نوع پرداخت بدون نیاز به حضور فیزیکی در بانک یا فروشگاه و از طریق اینترنت انجام می شود. خریدار با استفاده از کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود، می تواند از طریق دروازه پرداخت اینترنتی وجه سفارشات خود را  با سرعت به حساب فروشنده واریز نماید.

توجه: پرداخت آنلاین از طریق هریک از درگاههای پرداخت ملت و پارسیان، به وسیله تمامی کارت های بانکی عضو شبکه شتاب (مانند بانک های صادرات، تجارت، سپه، ملی و ...) امکان پذیر است.

مراحل پرداخت اینترنتی:

(1) انتخاب روش پرداخت از طریق بانک ملت یا پارسیان در هنگام پر کردن فرم  "تکمیل خرید"

(2) فشردن گزینه پرداخت وجه کالاهای خریداری شده در پایان تکمیل اطلاعات درخواستی

 ::  با فشرده شدن این گزینه، شما از سایت فاپکا به درگاه پرداخت اینترنتی بانک مورد نظر هدایت می شوید.

 (3) حال بایستی مشخصه های(شماره  1-4 زیر) مربوط به کارت بانکی خود و حروف تصویر امنیتی را در کادر های مربوطه پر نمائید.

1- شماره 16 رقمی درج شده بر روی کارت

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

رمز خرید اینترنتی، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز ATM وارد می نمائید و نیز رمز اینترنت بانک که حساب خود را از طریق اینترنت چک می کنید، متفاوت  است. در اکثر بانک ها زمانی که کارت خود را دریافت می کنید، رمز خرید اینترنتی ندارید. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی یکی از کارهای زیر را انجام دهید:
الف- اکثر بانک ها امکان تعریف رمز خرید اینترنتی را در دستگاههای
ATM خود قرار داده اند. به یکی از دستگاه های خودپرداز بانک خود مراجعه نموده و پس از  وارد نمودن کارت خود ،  بخش عملیات رمز (تغییر رمز) را انتخاب کنید.  سپس در بخش تخصیص یا تغییر رمز دوم (رمز اینترنتی)، رمز خود را تعریف نمائید.
ب- به شعبه بانک خود مراجعه نموده و رمز خرید اینترنتی را از آنجا درخواست نمایید.

3- کد CVV2
کد CVV2 به صورت یک عدد 3رقمی (و به ندرت 4رقمی) است،که در پشت یا جلوی اکثر کارت های بانکب درج شده است. مثلا شما آن را روی کارت های بانک های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3رقمی و یا در برخی کارت های بانک ملی 4 رقمی مشاهده می کنید. در برخی کارت های بانک تجارت نیز، کد CVV2 به صورت رقم 17، 18 و 19 بعد از 16رقم شماره کارت حک شده است.

4- تاریخ انقضاء
تاریخ انقضاء اغلب روی کارت های بانکی درج شده است.

  

(!) توجه کنید در صورتی که کد CVV2 و تاریخ انقضاء کارت شما بر روی آن درج نشده، ممکن است این اطلاعات را در هنگام تعریف رمز دوم کارت با دستگاه خودپرداز دریافت کنید. به عنوان مثال پارامتر های مذکور در مورد کارت های بانک ملت پس از انجام موفقیت آمیز تعیین رمز بر روی رسید دستگاه خودپرداز چاپ و تحویل می گردد. به هر حال در صورت داشتن هر نوع سوال بهترین راهنمای شما، شعبه ای است که در آنجا حساب باز نموده اید.

(4) بر روی گزینه "پرداخت"  موجود در زیر کادرهای اطلاعات تکمیل شده، کلیک کنید، و به پیام های صادره از طرف درگاه پرداخت اینترنتی بانک توجه نمایید!
 

توجه داشته باشید در پایان انجام عملیات بانکی ، اطلاعات تایید پرداخت شما، توسط درگاه بانکی به سایت پذیرنده ارسال می شود، و شما مجددا به صفحه فروشگاه اینترنتی فاپکا بازمی گردید؛ و  پیامی با مضمون "خرید شما با موفقیت انجام شد" به همراه کد پیگیری خرید را مشاهده می کنید.

دقت داشته باشید در برخی مرورگرها، عملیات ارسال اطلاعات تایید پرداخت به سایت پذیرنده به شما در پنچره ای تذکر داده می شود، که شما بایستی برای تکمیل فرآیند خرید برروی گزینه "continue" کلیک نمایید.

:: در صورت بروز هرگونه مشکل در پرداخت اینترنتی می توانید با توجه به درگاه اینترنتی انتخابی خود، با یکی از شماره های ذیل تماس تلفنی برقرار نموده و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. 

شماره پشتیبانی شرکت به پرداخت بانک ملت  27312733 - 021
شماره پشتیبانی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان     2318 - 021  

 

سوالات متداول ارسال سوال شماره تماس:05133415490 ایمیل:info@fapka.ir
در محل فروشگاه بن الکترونیک خرید کتاب پذیرفته می شود.
نشانی:مشهد ـ خیابان 17 شهریور جنوبی 2 (35 متری دانش شرقی سابق)ـ بعد از شهیدحنایی 21 ـ شماره 47- کتابفروشی دانش شرقی(فاپکا) 
ساعات کار فروشگاه : 10  تا  14  / 17- 21
 
  کروکی فاپکا را در گوگل مپ مشاهده کنید ...